4 lutego naszą szkołę odwiedziło Mobilne planetarium „Orbitek”. Uczniowie mieli okazję wyruszyć w podwodną podróż po rafie koralowej. Dzieci oglądały ciekawe struktury, zbudowane z żywych organizmów i ich szkieletów. Poznały ryby głębinowe, roślinność morską i oceaniczną. Młodsi uczniowie wzięli udział w interaktywnej bajce, w której mieli za zadanie pomóc rybom uratować rafę. W czasie projekcji dla starszych uczniów poruszono temat ochrony środowiska i rafy koralowej. Na koniec dzieci uczestniczyły w szalonej jeździe kolejką górską.