14 kwietnia nasi uczniowie z klas I, II, IIIa, IIIb oraz IV zamienili szkolne ławki na wygodne fotele w kościerskim kinie Remus. Celem wycieczki był seans filmu „Mario Galaxy”, który od pierwszych minut porwał wszystkich w wir niesamowitych przygód.
Wspólny wyjazd był nie tylko okazją do obejrzenia świetnej animacji pełnej humoru i akcji, ale przede wszystkim doskonałym czasem na integrację. Kolorowy świat Mario dostarczył nam mnóstwa emocji, a wspólny śmiech rozbrzmiewał na całej sali.
Pełni wrażeń i w świetnych humorach wróciliśmy do szkoły, już planując kolejne wspólne wyprawy. To był naprawdę udany, „super-skok” w stronę dobrej zabawy!