Dnia 21 maja 2026 r. odbył się konkurs recytatorski pt. „Poeci o matce”. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I–III. Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem prezentowali wybrane utwory poetyckie poświęcone mamom, zachwycając publiczność piękną recytacją, wrażliwością i interpretacją tekstów.
Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny. Po obradach wyłoniono laureatów konkursu.
Przedszkole i oddziały przedszkolne:
- I miejsce – Zuzanna Prądzyńska
- II miejsce – Lila Blok
- III miejsce – Hanna Lindstedt
Klasy I–III:
- I miejsce – Szymon Formella
- II miejsce – Jakub Gruchała
- III miejsce – Zuzanna Lindstedt
- Wyróżnienie – Zofia Lindstedt
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu oraz pięknych występów.