W naszej szkole dostępna jest mała wystawa grafiki realizowana w ramach innowacji z plastyki, nosząca tytuł „Z GRAFIKĄ NA TY”. W ramach warsztatów na lekcjach, uczniowie kl. VII a zapoznali się z techniką linorytu; oglądali filmy instruktażowe, decydowali o wyborze i zakupie odpowiednich materiałów plastycznych i wreszcie sami opracowywali matryce oraz odbitki na papierze graficznym. Zapraszam serdecznie do obejrzenia wystawy naszych uczniów, która znajduje w holu głównym szkoły, przy klasie nr 21.
Beata Ostrowska- nauczycielka plastyki