W szkolnej bibliotece odbył się „Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki”, adresowany do uczniów klas I - IV. Celem konkursu było zainteresowanie książką, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, rozwijanie wyobraźni twórczej, popularyzacja literatury. Zadanie polegało na wykonaniu przez uczniów jednostronnej zakładki do książki dowolną techniką. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Sylwia Lipińska. Do biblioteki wpłynęło bardzo dużo prac. Jako kryterium oceny wzięto pod uwagę pomysłowość i estetykę wykonania zakładki. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca i wyróżnienia.
Miejsca:
I. Wiktor Wiśniewski z klasy I
II. Roksana Sikorska z klasy I
III. Karolina Gaszkowska z klasy III
Wyróżnienia:
Kacper Strankowski z klasy I
Victoria Langowska z klasy II b
Nina Nicpoń i Franciszek Aszyk z klasy III
Zofia Kula z klasy IV
Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy, pozostali uczestnicy konkursu słodkie upominki.