Dnia 24 kwietnia 2025 roku nasza drużyna w składzie: Marcin Nidecki, Julia Słowik i Grzegorz Burandt reprezentowała szkołę na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Kaliszu.
Turniej ten składał się z licznych konkurencji:
- teoretycznej – test wiedzy,
- praktycznej – jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego, po torze przeszkód, pierwsza pomoc przedmedyczna.
Nasi mistrzowie uplasowali się na 5 miejscu. GRATULUJEMY !