23 i 24 kwietnia 2025 roku w Sali Szopińskiego odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski i Turniej Poezji Śpiewanej. Z naszej szkoły w szranki stanęli: Zosia Kula, Szymon Formella, Miłosz Wencel, Nikola Brillowska oraz Dorota Miotk. Nie zajęli oni miejsc na podium, ale recytowali i śpiewali najlepiej, jak umieli i jesteśmy dumni z takiej reprezentacji naszej szkoły. Gratulujemy im dojścia do ostatniego etapu i odwagi oraz chęci. Recytacja to trudna sztuka, dlatego należą im się słowa uznania i podziwu za zaangażowanie. Czekamy na Wasze występy za rok.