30 września w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę – lizaki chupa chupsy. Tego dnia można było dostrzec chłopców ubranych w krawaty.
Jeszcze raz – wszystkiego najlepszego! ![]()