3 grudnia 2025r. w naszej szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, została przeprowadzona zbiórka środków higienicznych na rzecz Hospicjum Dziecięcego w Gdyni. Celem akcji było wsparcie najmłodszych podopiecznych placówki.
Uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele i pracownicy szkoły stanęli na wysokości zadania – dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się zgromadzić mnóstwo artykułów pierwszej potrzeby: chusteczek nawilżonych, pampersów, płynów do kąpieli, środków do pielęgnacji ciała pościeli i kocyków. Zebrane dary są wyrazem wielkich serc całej naszej społeczności szkolnej.
Wolontariusze wraz z opiekunem składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za wsparcie i włączenie się w tę szlachetną inicjatywę.
Dzięki Waszej pomocy możliwe jest realne wsparcie dzieci wymagających szczególnej troski i opieki.