15 grudnia 2025r. odbył się świąteczny Dzień Słodkości, który wprowadził wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój. W akcję aktywnie włączyli się wolontariusze oraz Samorząd Uczniowski, którzy z wielkim zaangażowaniem przygotowali różnorodne smakołyki.
Największym powodzeniem cieszyła się gorąca czekolada z piankami, która szybko znikała z kubków. Wolontariusze upiekli pyszne babeczki, natomiast Samorząd Szkolny zadbał o inne, przeróżne słodkości, które zachwycały zarówno smakiem, jak i wyglądem.
Całemu wydarzeniu towarzyszyła muzyka w świątecznym klimacie, która umilała czas i tworzyła radosną, ciepłą atmosferę. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się zebrać środki, które zostaną przeznaczone na zakup sztandaru szkoły.
Świąteczny Dzień Słodkości był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także pięknym przykładem współpracy i chęci niesienia dobra.