Uczniowie klasy czwartej wzięli udział w zajęciach kulinarnych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. Z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem podeszli do tego wyjątkowego wydarzenia. Tematem zajęć była kuchnia włoska, a głównym daniem – pizza.
Większość uczniów samodzielnie przygotowywała pizze z ulubionymi składnikami, pracując indywidualnie lub w parach. Zajęcia sprawiły wszystkim wiele radości, a na zakończenie uczestnicy z apetytem degustowali własnoręcznie przygotowane wypieki.