13 lutego nasza szkoła zamieniła się w prawdziwą krainę miłości i życzliwości. Tego dnia na korytarzach nie sposób było przegapić dominującego koloru. Uczniowie oraz nauczyciele włączyli się do wspólnej zabawy. Największym zainteresowaniem cieszył się "Dzień Słodkości", a nasz szkolny korytarz wypełnił się różnymi pysznościami. Aby osłodzić sobie zimowy dzień jeszcze bardziej, serowaliśmy gorącą czekoladę - idealną na wspólną przerwę z przyjaciółmi. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć Poczty Walentynkowej. Amorki miały pełne ręce roboty, dostarczając anonimowe (i te podpisane) miłosne wyznania oraz wyrazy sympatii do adresatów w każdej klasie. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony dzień i za każde miłe słowo przesłane w walentynkowych listach. Pamiętajmy, by życzliwość i sympatię okazywać sobie nie tylko od święta, ale każdego dnia!