Dzieci z grupy Odkrywców, w ramach innowacji pedagogicznej „Zdrowe życie i pierwsza pomoc”, uczestniczyły w zajęciach dotyczących udzielania pierwszej pomocy. Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję ćwiczyć na fantomie podstawowe czynności ratownicze, ucząc się jak reagować w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Zajęcia były nie tylko ciekawą formą nauki, ale także ważną lekcją odpowiedzialności i troski o innych.