Dnia 20 maja 2026 r. dzieci z przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Kociewskiej Zagrody w Godziszewie. Podczas pobytu uczestniczyły w ciekawych warsztatach plastycznych, w trakcie których własnoręcznie ozdabiały magnesy. Na dzieci czekało również wiele innych atrakcji przygotowanych przez gospodarzy zagrody. Przedszkolaki z ogromnym entuzjazmem szukały złota, oglądały zwierzęta znajdujące się w zagrodach oraz korzystały ze wszystkich dostępnych zabaw i aktywności. Czas spędzony na świeżym powietrzu upłynął w miłej i radosnej atmosferze.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, uśmiechu oraz okazji do wspólnej integracji i zabawy.